GABINET ROZWOJU OSOBISTEGO

 

Coaching to praca z trenerem rozwoju osobistego nad wydobyciem własnego potencjału, nad osiąganiem zamierzonych celów. Coaching jest dla osób, którym nie odpowiada rzeczywistość i chcą by było inaczej, lepiej. Jest dla osób, które czują, że potrzebują zmian. 

 

 

Dzięki pracy z coachem klient precyzuje swój cel w taki sposób, aby był możliwy do osiągnięcia; tworzy plan działania oraz przewiduje przeszkody i utrudnienia, które może po drodze spotkać; następnie opracowuje sposoby ich pokonania; wzmacnia swoją motywację odkrywa swoje zasoby, możliwożci i mocne strony. A przede wszystkim działa zgodnie z tym, co jest dla niego w życiu naprawdę ważne. 

 

 

Praca z coachem przynosi między innymi takie korzyści: 

 

  • sprecyzowanie i osiąganie celów, które chce się osiągnąć
  • zwiększenie samoświadomości i życie w zgodzie ze sobą
  • znalezienie równowagi między życiem osobistym i zawodowym
  • podniesienie poczucia własnej wartości
  • poprawę relacji rodzinnych, z przyjaciółmi, w pracy
  • zarabianie większej ilości pieniędzy lub/i nabycie większej kontroli nad własnymi finansami
  • zmiany w karierze zawodowej, znalezienie innej pracy czy założenie własnego biznesu
  • doskonalenie kwalifikacji i podniesienie kompetencji
  • zwiększenie zadowolenia z życia i odczuwanej energii

 

Sesja próbna ma charakter organizacyjny i koncentruje się na wyjaśnieniu czym coaching jest, a czym nie jest oraz na ustaleniu zasad wspólnej pracy. Trwa do 30 min. Odbywa się  przez Skype'a lub telefon.

 

 

Sesja coachingowa trwa około 60 minut. Jej czas nie jest dokładnie określony, gdyż każde spotkanie ma określony cel i trwa do jego osiągnięcia. Cele na poszczególne sesje wynikają z planu działania i składają się na osiągnięcie celu ustalonego na cały proces.

 

 

Sesje telefoniczne i przez Skypa – cześć sesji może być prowadzona przez telefon lub przez skypa. 

 

 

Informacje o cenach i rabatach znajdziesz >> TUTAJ << 

 

 

Klient może liczyć na wsparcie coachingowe między sesjami. 

 

 

Coaching prowadzi mgr Beata Nowicka - Misiewicz 

 

 

"Jestem coachem, psychologiem, socjologiem, trenerem umiejętności psychospołecznych, nauczycielem psychologii. Od lat zajmuję się pomocą psychologiczną, terapią, szkoleniami i coachingiem. W swojej pracy zetknęłam się z setkami ludzi i problemów. W ośrodku leczenia uzależnień, poradni zdrowia psychicznego, warsztatach terapii zajęciowej, szkołach. I wciąż wierzę, że w ludziach drzemie niesamowity potencjał. A oni sami znają odpowiedzi na swoje pytania i potrafią znaleźć rozwiązania dla swoich problemów. A mnie niesamowicie cieszy towarzyszenie moim klientom w tych poszukiwaniach i osiąganiu zamierzonych celów." 

 

 

Tel. 511 745 424